rozhovor s Autumn Reeser

25. srpna 2008 v 15:40 |  rozhovory
V seriálu O.C. ztvárňuje postavu Taylor Townsendové. Poprvé se tam objevila v epizodě 3.02 - The Shape Of Things To Come a ve 4. řadě ji oficiálně zařadili mezi hlavní postavy. Přečtěte si, co si myslí o tom, že "nahradila" Marissu a že namokřit se pro Ryana Attwooda nebylo až zas tak špatné!
Taylor Townsendová zachránila O.C.!
(smích) Oh, děkuju, ale nejsem si tím jistá! Skvěle se mi hraje. Jediný čas kdy tím nejsem nadšená je když musím pracovat v 5 hodin ráno. Je to obtížné, protože Taylor je tak energická a cílevědomá a to já v 6 hodin ráno nejsem.

Takže předpokládám že ve skutečném životě nejste moc podobná Taylor?
Dělám hodně věcí které jí jsou podobné. Jsem velká organizátorka. Večery pracovních dnů trávím zařazováním fotek nebo receptů. Nerada se pletu do cizích věcí tak jak ona. A taky je víc neurotická a potřebná. Ale miluju ji.

I když je trochu jiná než byla v předešlé řadě. Bavila jste se při točení celé té pěnové, mýdlové fantazie Ryana Attwooda před pár týdny?
(smích) Ty bylo úžasné. Musela jsem to točit na moje narozeniny. Byl to pro mě skvělý dárek, protože jsem tanečnice a ráda se se vyjadřuju tělesně. Mám ráda když jsem schopná jít stranou, dělat cokoli se mi zachce a být někým jiným. Byla to velká sranda.

Co jste si myslela když vám producenti řekli že Taylor a Ryan budou spolu v téhle řadě něco mít?
Vlastně nám to opravdu neřekli. Trochu na to naráželi (ve scénáři) a pak to v těch epizodách prostě proběhlo. Myslela jsem že to dobrý směr jakým by se tahle show mohla vyvíjet. Myslím že Ryan a Taylor spolu vlastně tvoří dobrý pár. Ona má na něj dobrý vliv a líbí se mi ta dějová linie příběhu. Myslím že fanouškům se to líbí taky.

Nebála jste se třeba že se fanoušci obrátí proti vám kvůli tomu že jste s Marissiným klukem?
Oh jo. Určitě. Pořád se tak z půlky obávám že mě lidi budou nenávidět a říkat: "Ona krade Marisse kluka". Jsem si jistá že jsou lidé kteří jsou naštvaní, ale většinou to má dobré ohlasy.

Je to tuhle řadu na scéně hodně jiné bez Mischy (Barton)?
Jo to je. Je to vždycky jiné když ztratíte někoho kdo byl tak důležitou částí toho s čím jste začal.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.