rozhovor s Benem

25. srpna 2008 v 15:44 |  rozhovory
Télécran:Vypadáte čerstvě opálený. Nejde Vám někdy to kalifornské slunce na nervy?
Ben: Kalifornský pláže sice znám nazpaměť, ale zrovna teď jsem si zamiloval pláž Côte D'Azur. Byl jsem na filmovým festivalu v Cannes kvůli mýmu prvnímu filmu Junebug. Tím názvem je myšlen letní otravnej hmyz, i když to zní podivně. Odehrává se to na jihu USA - je to komediální drama.

Télécran: Jste podobný tvrďák jako Ryan v O.C. California?
Ben: Bohužel ne. Jako většina ostatních herců jsem taky jenom "bábovka." Jako dítě jsem byl pěknej klacek a děti na hřišti jsem občas zmlátil, ale všechno s mírou, to se rozumí. Ale kdysi v mým životě jsem dosáhl určitého bodu, podle kterého jsem poznal, že to leze jen na nervy míchat se pořád do nějakých rvaček. To je přece něco ubohého, jedině snad, když jde o osobu, kterou chráním.

Télécran: Budete bránit i dámu Vašeho srdce?
Ben: Když to bude ta pravá holka, nemůžu to vyloučit. Ale momentálně tu nikdo takovej není.

Télécran: Ale vypadáte docela namakaně…
Ben: To je všechno jen pro televizi (smích). Pro pilotní epizodu jsem musel nabrat trochu svalové a hmoty tak, aby mně to zůstalo, a to nejde samo od sebe. Chci prostě zůstat fit. Proto pravidelně běhám po plážích v Santa Monice, hned u mě za rohem a cvičím s činkami - nic nestandardního - normální program. Tím jsem konečně dosáhl svýho cíle - odlišit se od ostatních postav v seriálu, být trochu ostřejší.

Télécran: Když běháte po pláži, házejí po Vás slečny očima?
Ben: Věřte nebo ne, ale nevzbuzuju takovou pozornost. V Los Angeles jsem jen jeden z mnoha: Oh, tady běží ten kluk z O.C.! Oh, tady je ten borec z Přátel a támhle je ten pitomej Russel Crowe. Takže nejsem tak stále probíraném. A je to tak dobře.

Télécran: Proč jste se stal hercem?
Ben: Do herectví jsem vklouzl, protože mě k tomu přiměli moji rodiče, abych si našel nějakou pořádnou práci. Můj táta je advokát a tak jsem nejprve musel taky studovat práva. Potom jsem si zvolil střední cestu: herectví je pořádná práce a není to tak náročný. Ale studium práv ještě není uzavřeno. Ještě je možný všechno.

Télécran: Na střední škole jste byl spíš samotář. Jak to vypadá dnes?
Ben: Pořád jsem ten správném samotář. Vyhýbám se společenským kontaktům, nikdo na mě neútočí, když sedím v kruhu. Prostě si užívám samotu.

Télécran: Jak zkusíte zabránit nebezpečí, aby jste neutrpěl ten samý osud jako Jason Priestley, který se proslavil rolí Brandona v Beverly Hills 90210, ale pak byl pro svou angažovanost nepotřebný?
Ben: Tvrdě na tom pracuju. Prvním krokem je film "Junebug." Natáčel jsem v půlroční pauze, kterou jsme měli mezi natáčením O.C. Bylo to minulej rok. Hraju tam jednoho pravého jižana, jménem Redneck, kterej nevyzařuje vůbec žádnej sexappeal. Na to jsem pyšnej. Lidé na mým místě samozřejmě nechtějí, aby o nich bylo slyšet jen v souvislosti s jednou rolí. Proto chci v příštích pěti až deseti letech - to je ožehavá doba - využít všech možností, abych se prezentoval rozdílně. Když to ztroskotá, je to okay. Ale chci to přinejmenším zkusit.

Télécran: Jak dlouho ještě budete věrný roli Ryana v O.C.?
Ben: Nevím, jak dlouho to ještě vydržím. Na tom seriálu ale taky nevisím pevně. Můj instinkt mi ale říká, že bych měl možná skončit, až mi vyprší smlouva. Kdy to ale nastane, to teď nemůžu říct. V tom seriálu ale vězí obrovském potenciál. To budu ovšemže ještě dlouho využívat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.